O nas

O firmie

Nasza firma została założona w 2014 roku przez mgr Agatę Stankiewicz, jako ukoronowanie jej drogi zawodowej, zdobytego doświadczenia i ukończonej edukacji.

Początkowo, LV Edu było jednoosobową działalnością, jednak w miarę rozwoju firmy i poszerzania wachlarza oferowanych usług, rozrósł się zarówno nasz silny zespół zarządzający, jak i szerokie grono trenerów i wykładowców współpracujących na stałe przy prowadzeniu kursów.

Obecnie LV Edu ma w ofercie zarówno szkolenia indywidualne (w tym szkolenia komputerowe o różnych poziomach zaawansowania), jak i szczegółową ofertę szkoleń dla firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) – m.in. obsługa klienta, informatyka i telekomunikacja, turystyka i hotelarstwo, administracja IT, systemy komputerowe, marketing, logistyka, zdrowie i medycyna oraz wiele innych. Szczegółowa oferta LV Edu jest dostępna w zakładkach Szkolenia dla firm i Szkolenia dla klientów indywidualnych.

LV Edu Group - Usługi szkoleniowe | Białystok

Dzięki akredytacji dla podmiotów świadczących usługi rozwojowe przyznanej jako ukoronowanie naszej rzetelnej działalności edukacyjnej i potwierdzenie naszych wysokich standardów, możliwe jest uzyskanie dofinansowania na skorzystanie z naszych usług, zarówno dla firm MŚP, jak i dla klienta indywidualnego.

Prowadzimy regularny program stażowy, który pozwala młodym ludziom na rozwój i zdobycie doświadczenia, a tym najlepszym daje także możliwość dołączenia do naszego zespołu na stałe.

Firma LV Edu ma także na koncie wiele inicjatyw wspierających lokalną społeczność, zarówno w samej gminie Białystok jak i w całym województwie podlaskim.

Misja

Misją firmy jest unowocześnienie województwa podlaskiego poprzez szerzenie wiedzy i dostępu do nowoczesnych technologii, umożliwienie rozwoju lokalnym firmom, poprzez doskonalenie kwalifikacji ich pracowników i rozwój kadry zarządzającej, a także wspieranie regionu poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół liczy obecnie około 50 osób, w tym koordynatorzy, pracownicy biurowi, specjaliści, trenerzy i inni, gwarantujący sprawne i skuteczne działanie naszej firmy. Trzon zespołu, a jednocześnie osoby desygnowane do kontaktu z klientami stanowią:

Agata Stankiewicz

właścicielka, audytorka i analityczka, koordynator usług rozwojowych

Założyła LV Edu jako ukoronowanie swojej drogi zawodowej i szerokiej wiedzy zdobytej w toku edukacji, m.in. podczas studiów w zakresie zarządzania.

Pierwsze doświadczenia związane z biznesem i marketingiem zdobyła w firmie Cursor, przez kilka lat pracując jako mł. koordynator regionalny, a kolejne 2 lata spędziła na stanowisku dyrektora w dziale HR w Incofer sp. z o.o. Doświadczenie w branży szkoleniowej zdobyła przez kolejne 3 lata jako współpracownik w biurze doradczo-szkoleniowym Aplikon.
Dzięki bogatemu doświadczeniu, z sukcesem prowadzi LV Edu, oferując usługi szkoleniowe zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych, wspierając region i pomagając w rozwoju Polski Wschodniej.

Jako osoba prywatna, angażuje się w działania przeciwko wykluczeniu na terenie województwa, krzewienie humanistycznych wartości oraz wspierająca dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój.

Jest wytrwałą w dążeniu do celu, konsekwentną profesjonalistką, a jej dociekliwość i zapobiegliwość pozwoliły na zbudowanie stabilnej marki obdarzonej zaufaniem przez wielu.
Kiedy uda jej się wygospodarować wolną chwilę, uprawia sport i podróżuje.

Diana Szulżyk

kierownik biura, dyrektor działu kadr i finansów

Studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku dały jej niezbędne umiejętności i rozległą wiedzę, pozwalające na wywiązywanie się z powierzonych obowiązków w sposób profesjonalny i kompetentny.

W LV Edu pracuje na stanowisku dyrektora działu kadr i finansów, a także powierzono jej obowiązki kierownika biura, do których zalicza się także kontakt z klientem profesjonalnym.

Prywatnie dusza towarzystwa, odnajdująca się przede wszystkim w kontakcie z ludźmi i zaangażowana w życie szkoły matka.