Trenerzy

mgr Julita Gul

Doświadczona trenerka (łącznie ponad 600 godzin szkoleniowych dla klientów biznesowych i indywidualnych) z zakresu marketingu i social mediów. Posiada rozległą wiedzę dotyczącą marketingu w branżach: finanse, kosmetyka, gastronomia, hotelarstwo, medycyna, transport, budowlana, polityka, edukacja. Doświadczenie w pracy w dziale marketingu, specjalista w dziedzinie employer branding.
Ma na koncie współorganizację konferencji naukowych i warsztatów z zakresu marketingu (m.in. Iluzja współczesnego marketingu, Projekt biznesmen, Wypaleniu zawodowemu mówimy NIE, Czy jesteś sternikiem własnego okrętu – kreowanie kariery).
Była ambasadorem na Uniwersytecie w Białymstoku jednej z czterech największych firm audytowych na świecie – KPMG.

mgr Mariusz Stankiewicz

Doświadczony trener i konsultant, Ekspert w procesach na tle prawa przewozowego i konwencji CMR. Adwokat, wspólnik Kancelarii Adwokackiej (Stępień Stankiewicz Kancelaria Adwokacka s.c.) w Warszawie.
Poza wykształceniem kierunkowym, zdobytym na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, ukończył także studia podyplomowe na kierunku Prawo nowoczesnych technologii. Ma ugruntowaną wiedzę o przepisach i prawie gospodarczym oraz z zakresu prawa spółek, interesuje się także transportem, spedycją i logistyką. Posiada doświadczenie w realizacji usług zdalnych na poziomie zaawansowanym (zrealizował co najmniej 6 projektów zdalnych usług rozwojowych w ostatnich 5 latach).
Do jego głównych zainteresowań należą dziedziny objęte szeroko rozumianym prawem nowoczesnych technologii (m. in. prawo autorskie, RODO, wdrażanie projektów IT). Regularnie prowadzi bloga o tematyce prawniczej wdrodzewykladni.pl, gdzie propaguje wiedzę z wykorzystaniem dostępnych zdalnych kanałów komunikacji. Wiedze zdobywał m.in.. Trener o ponad pięcioletnim doświadczeniu w stosowaniu przepisów prawa, w doradztwie i w wydawaniu opinii przydatnych przedsiębiorcom i urzędnikom.
W LV Edu odpowiedzialny za prowadzenie szkoleń z branży prawnej, w szczególności prawa pracy i prawa spółek, a także szkolenia managerskie.

mgr inż. Agnieszka Magoń

Absolwentka dwóch kierunków – logistyki oraz zarządzania i inżynierii produkcji. Posiada doświadczenie jako trener-szkoleniowiec z zakresu zaopatrzenia, transportu i magazynowania w firmach.
Trener odpowiedzialny w LV Edu za szkolenia z zakresu: logistyka, transport, produkcja i gastronomia.

mgr Włodzimierz Grygoruk

Wykształcony informatyk o wieloletnim doświadczeniu z branży IT. W LV Edu jest specjalistą odpowiedzialnym za szkolenia z zakresu: obsługi komputera (różne stopnie zaawansowania), obsługi programow Photoshop i Dreamweaver, a także zaawansowanych szkoleń dla pracowników sektora IT.

Urszula Skarżyńska

Studiowała na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, następnie zdobywała doświadczenie pracując jako manager, audytor i szkoleniowiec. Jej wiedza i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych jest atutem w LV Edu, gdzie odpowiada za szkolenia z zarządzania zespołem, managerskie i dla kadry zarządzającej z branż: gastronomia, hotelarstwo, branża informatyczna i spożywcza, a także z zakresu technik motywacyjnych i
kontaktów z klientami.

Łukasz Karczewski

Trener posiadający doświadczenie w branży Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, w szczególności uwzględniając zasady BHP w warunkach pandemii oraz implementacji procedur antypandemicznych w systemy GHP i HACCP.